Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

IRON MAIDEN v Praze - podívejte se na videa ze včerejšího skvělého koncertu legendární kapely... Ach jo, kde je to mládí? :)

Sám jsme zvědavý, kolik lidí klikne na tento příspěvek s videoukázkami z pondělního koncertu kapely IRON MAIDEN v Praze. Odhaduji, že jich moc nebude, stránky, které dělám, jsou prostě pro jiné čtenáře.

Proto budou asi někteří i překvapeni, když napíši, že právě IRON MAIDEN je kapela mého mládí a kapela, kterou dodnes velmi rád poslouchám. Strašně moc jsem chtěl být v Praze na koncertě, nakonec jsem ale zůstal doma na Slovácku. Hned ráno jsem se však podíval na internet a byl šťastný, že někdo část koncertu nahrál. Vzpomněl jsem si na první koncert kapely v České republice, což bylo někdy v roce 1991 v Ostravě, kdy jsem měl to štěstí být i na tiskové konferenci s muzikanty. 

Tedy, kdo máte rádi IRON MAIDEN, věřím, že budete následujícími videoukázkami potěšeni - ať žije kapela IRON MAIDEN! Ať žije naše mládí, kdy nohy byly rychlé, těla štíhlá, touhy vášnivé, ženy krásné, noci krátké a život, život se zdál nekonečný a zároveň přes všechny problémy tak nádherný !!! A energie v těle? To jsme si mysleli, že jí máme na několik životů !!! :)

Všechno je pryč, stejně jako je pryč ten pocit, kdy nebylo možné nikde koupit ony černé, dlouhohrající LP desky s výjimečnými obaly této kapely a jediným místem, kde je šlo slyšet a vidět, byl domek člověka s nejsvobodnější duší pod sluncem - Petra Hejtmánka z Ostrožské Lhoty, který si desky přivezl ze zahraničí, třeba z koncertů kapely v Maďarsku. Dnes stačí jeden klik na internetu a člověk nejen že slyší zvuk, ale vidí i obraz ...  Komu se o tom před 25 lety třeba jen zdálo?

RB

Ps. na IDNES.cz dnes vyšla i velmi pochvalná recenze koncertu - TADY je
RECENZE: Iron Maiden byli tvrdší než počasí, oprášili hity z 80. let

 

 

 

 

 

 

 

... a ještěc jednou IRON MAIDEN, tentokrát na profesionálním videu, to už není z Prahy :)

 

... a TADY jeden celý koncert - paráda!!!!!