Průvodce Slováckem - Slovácko na vlastní srdce

Ach, ti mladí sportovci - velmi zajímavé video z hokejové kabiny, kde naštvaný trenér nadává mladým klukům. Neznáme to z našeho okolí?

Tento typ videoukázek dávám sem na stránky naprosto výjimečně, ale tentokrát tak činím. Toto video je z Klášterce nad Ohřím a dnes se stalo zřejmě nejsledovanější videoukázkou na českých internetových stránkách.
 
To video je nesmírně zajímavé a rozhodně neslouží pouze k zábavě. Naopak, při jeho sledování člověka napadá spousta věcí. Kromě jiného například i toto: vždyť onu situaci všichni dobře známe z mnoha míst, kde dospělí usilují o to, aby mladí sportovci byli co nejlepší, zatímco mladí sportovci mají z dospělých srandu a pijí první ligu.
 
Toto video se tedy s klidem mohlo odehrávat u vás, u vás, u vás, prostě tam, kde bydlíte vy, kteří zrovna teď čtete tyto řádky. Doporučuji video ke sledování. Stejně jako diskuse, které vyvolává na youtube nebo na různých sportovních stránkách. Možná se zrovna při jeho sledování mladí chytnou za nos a půjdou trošku do sebe. Je strašná škoda, kolik mladých promrhává svůj talent, promarní svou ohromnou příležitost, promešká to nejkrásnější ve svém životě. 
 
Jo jo, vychovávat člověka vždycky bylo, je a bude móc a móc těžké. Jen je to možná teď těžší než kdykoliv dříve - to my rodiče moc dobře víme a často nemáme daleko k tomuto trenérovi z videa :)
 
RB